„Za każdym razem, kiedy widzisz biznes, który odnosi sukces, oznacza to, że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję!”
Peter Drucker

Tax care

Tax Care to dynamicznie rozwijająca się instytucja, która swoją szeroką ofertą zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Największa w Polsce firma zajmująca się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań księgowo-finansowych dla Klientów biznesowych. Tax Care powstało w 2008 roku. Obecnie zatrudnia ponad 1600 osób w 80 oddziałach i centrach księgowych na terenie całej Polski. Ich innowacyjny model partnerskich relacji z Klientem łączy usługi księgowe z doradztwem biznesowym w zakresie produktów kredytowych i inwestycyjnych.

Franchising.pl

Franchising.pl to portal pomysłów na biznes, który pomaga podjąć jedną z najważniejszych w życiu decyzji – o założeniu własnej firmy. Jest największym w Polsce profesjonalnym serwisem o franczyzie i najważniejszym źródłem informacji o zakładaniu i prowadzeniu własnej firmy pod znaną marką. Użytkownicy Franchising.pl mogą wybrać biznes dla siebie spośród kilkuset sprawdzonych pomysłów i przy pomocy portalu nawiązać bezpośredni kontakt z wybranym franczyzodawcą.Własna firma zaczyna się na Franchising.pl.

Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości

Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie jest społeczno-zawodową organizacją samorządu gospodarczego rzemiosła i przedsiębiorczości. Zrzesza cechy, spółdzielnie rzemieślnicze oraz inne jednostki organizacyjne, których celem jest wspieranie rozwoju gospodarczego rzemiosła. Jest reprezentantem tego środowiska wobec organów władzy państwowej i terytorialnej. Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie jest organizacją samorządu gospodarczego rzemiosła i przedsiębiorczości. Izba działa na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i kształtuje postawy przedsiębiorcze wśród społeczeństwa.

Baccata Enterprise

Baccata Enterprise to firma szkoleniowo-doradcza utworzona w 2014 r. przez Trenerów Biznesu, której zadaniem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań z zakresu Szkoleń, Rekrutacji, Doradztwa HR. Specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań biznesowych „szytych na miarę” potrzeb danej organizacji. Pracują metodą ON THE JOB TRAINING. Gwarantują najwyższą jakość usług szkoleniowych, kursów językowych oraz wykwalifikowaną kadrę trenerską. Prowadzą szkolenia z zakresu: sprzedaży pośredniej i bezpośredniej, jakości obsługi Klienta, windykacji czy zarządzania oraz dostarczają specjalistyczne kursy językowe dla firm z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, norweskiego i rosyjskiego.

Lauren Peso

Firma Lauren Peso Polska S.A powstała, by tworzyć i wdrażać kompleksowe i skuteczne rozwiązania w zakresie najważniejszych aspektów zarządzania, rozwoju działów handlowych oraz podnoszenia kompetencji kadry menedżerskiej. Misją Lauren Peso Polska S.A. jest tworzenie i wdrażanie innowacji skutecznie wspierających działania naszych partnerów biznesowych. Dysponujemy szerokim zakresem szkoleń i usług doradztwa personalnego, dbając o to, aby były perfekcyjnie dopasowane do strategii firm naszych Klientów. Lauren Peso Polska S.A. zrzesza grupę specjalistów o bogatym doświadczeniu zawodowym oraz przygotowaniu merytorycznym na najwyższym poziomie. Codziennie pomagamy naszym klientom podejmować kluczowe decyzje

Profit system

PROFIT system jest firmą konsultingową, która zajmuje się kompleksowym doradztwem w zakresie franchisingu, współpracy agencyjnej i partnerskiej. Firma działa na terenie Europy Środkowej i Wschodniej. Spółka jest wydawcą magazynu Własny Biznes FRANCHISING oraz portalu Franchising.pl. Ma również pismo Idei Biznesa FRANCHISING wydawane na Ukrainie oraz Wlastni firma FRANCHISING w Czechach. Co roku organizuje Targi Franczyzy oraz opracowuje raport o rynku franczyzy w Polsce. PROFIT system blisko współpracuje z Polską Organizacją Franczyzodawców w promowaniu idei franchisingu.

Polish Business Club

Polish Business Club to organizacja powołana do życia, aby łączyć ludzi poprzez biznes i w biznesie dla godnego rozwoju Polskich firm. Wierzymy, że współpraca jest fundamentem sukcesu i dzięki niej wspólnie jesteśmy w stanie podołać każdemu wyzwaniu! Polish Business Club buduje przestrzeń do łatwiejszego prowadzenia biznesu w Polsce, ale naszym celem jest osiągnięcie pozycji lidera w zarządzaniu procesami przemian lokalnych firm z globalnymi aspiracjami. Każdą ofertę współpracy i zakres działania przygotowujemy indywidualnie dla każdego naszego partnera, aby spełnić największe wymagania, wspólnie szukać klientów i partnerów biznesowych, także poza Polską.

Raczyński Skalski & Partners Kancelaria Radców Prawnych

Kancelaria oferuje kompleksową i stałą obsługę prawną. Do zakresu specjalizacji Kancelarii należą w szczególności sprawy z zakresu prawa gospodarczego, prawa bankowego, prawa ubezpieczeń, ochrony konkurencji, prawa energetycznego oraz prawa funduszy wspólnotowych. Kancelaria bierze również czynny udział w tworzeniu nowej kategorii usług prawnych w Polsce – prawa sportowego, zapewniając pełną obsługę prawną w zakresie wszelkich kwestii prawnych związanych z zawodowym uprawianiem sportu bądź organizacją wszelkiego rodzaju imprez sportowych.

Kancelaria Prawna Pactum

Kancelaria doradza klientom już od 15 lat, a w ramach prowadzonej działalności oferuje pełna obsługę prawną opartą na sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązaniach. Kancelaria specjalizuje się w bieżącej i kompleksowej obsłudze prawnej firm oraz profesjonalnej i skutecznej windykacji. Nasze działania obejmują trzy specjalizacje branżowe. Jako pierwsza kancelaria prawna w Polsce doradzamy firmom prowadzonym i zarządzanym przez kobiety. Łączymy profesjonalną i rzetelną obsługę prawną z najwyższej klasy usługami windykacyjnymi poprzez dopasowanie procedur prawnych w firmie klienta do procesu windykacyjnego. Dzięki praktycznej znajomości wielu dziedzin prawa oraz wielotorowym myśleniu zapewniamy naszym Klientom usługi i rozwiązania dopasowane do profilu prowadzonej przez nich działalności.

YASUMI

YASUMI to sieć Instytutów kosmetycznych inspirowanych Japonią oraz dostawca innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla branży beauty i SPA, która powstała w 2003 roku. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, odpoczynek, wakacje i właśnie dlatego szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan duszy oraz ukojenie zmysłów. Aby zoptymalizować pielęgnację i uczynić ją pełną i kompleksową, Instytut oferuje Klientom bogaty wybór kosmetyków i urządzeń do domowgo SPA. YASUMI to marka, która chętnie dzieli się zdobytym doświadczeniem. Posiada 3 gabinety własne oraz ponad 100 gabinetów i instytutów objętych programami partnerskimi i franczyzowymi.

praca.pl

Praca.pl – jeden z czołowych portali pracy w Polsce. Codziennie publikuje tysiące aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych z kraju i zagranicy, dostarcza informacji o rynku pracy, motywuje i radzi jak znaleźć wymarzoną pracę. Jest tam, gdzie kandydaci ich potrzebują.

Panie Planują Spotkanie

Panie Planują Spotkanie to nowy, innowacyjny projekt w sieci. To portal dedykowany kobietom, które poszukują dla siebie ciekawych wydarzeń edukacyjnych, rozwojowych i rekreacyjnych z całej Polski. W jednym miejscu oferujemy dostęp do szkoleń, kursów, warsztatów, spotkań networkingowych, konferencji oraz edukacji online. Dostępna na stronie wyszukiwarka umożliwia szybkie i sprawne odnajdywanie wydarzeń w konkretnych miejscowościach, a także kategoriach i strefach rozwoju. Dzięki takiemu miejscu jak portal Panie Planują Spotkanie można zaoszczędzić nie tylko czas a także pieniądze, albowiem oferuje atrakcyjne ceny wydarzeń, duże rabaty a także darmowe usługi. Użytkownikom strony portal proponuje również inspirujące artykuły na blogu ”Mania rozwijania”.