„Za każdym razem, kiedy widzisz biznes, który odnosi sukces, oznacza to, że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję!”
Peter Drucker

Pomogliśmy tysiącom przedsiębiorców. Dołącz do grona liderów!

Nasi Trenerzy


Mateusz Grodecki Starszy Trener Biznesu

Posiada pięcioletnie doświadczenie w branży finansowej. Jest Trenerem Biznesu w Tax Care SA.
Od 2017 roku związany z Fundacją Tax Care, gdzie prowadzi szkolenia dla przedsiębiorców z zakresu księgowości, podatków i zakładania firmy. Dzięki pracy jako wolontariusz łączy swoje dwie pasje: coaching oraz pogłębianie wiedzy w zakresie finansów i rachunkowości.

Justyna Dawidziuk Trener Biznesu

Z Fundacją Tax Care związana od ponad roku, obecnie jako Trener Biznesu. Prowadzi szkolenia i indywidualne konsultacje dla nowych i aktywnych przedsiębiorców z zakresu finansów, formalności związanych z własną firmą oraz optymalizacji kosztów w firmie. Ponadto na co dzień otwiera nowe firmy, a jej doświadczenie i praktyka pozwala pomóc przedsiębiorcom na początku ich drogi.

Paweł Konkiel Trener Biznesu

Od lat związany ze sprzedażą i marketingiem. Jako Trener Biznesu w Fundacji Tax Care prowadzi szkolenia dla początkujących i aktywnych przedsiębiorców z zakresu finansów, powstawania i rozwoju działalności oraz najważniejszych zmian dotyczących firm. Z sukcesami buduje swoją markę w mediach społecznościowych i podpowiada, jak kreować wizerunek firmy w sieci.