26 stycznia we Wrocławiu odbędzie się bezpłatna konferencja dla osób poszukujących pomysłu na własny biznes jak również tych, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat FRANCZYZY.

26 stycznia 2017
Silver Conference Center Wrocław
Wrocław, ul. Plac Konstytucji 3 Maja nr 3

TC TI konferencja FRANCZYZA

Rejestracja uczestników.
Jak zarobić na franczyzie, czyli biznes pod dobrą marką - Michał Skubiszewski, Pełnomocnik Zarządu, Polska Organizacja Franczyzodawców
Pierwsze kroki własnej firmy: o podatkach i nie tylko - Małgorzata Juśkiewicz i Łukasz Jasiński, Tax Care SA
Przerwa kawowa.
Wybór biznesu z dobrą wizytówką kluczem do sukcesu - Andrzej Noga, Tax Care SA
Utrzymanie jakości i standardów w rozproszonym biznesie - Artur Kołecki, Dyrektor d.s. Rozwoju, Yasumi Sp. z o.o. Sp. k.
Przerwa Kawowa
Metka firmowa, czyli o rozpoznawalności na rynku zdominowanym przez konkurencję - Anna Flaga, Prezes Zarząd, Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości

Artur Kołecki

Dyrektor d.s. Rozwoju firmy Yasumi Sp. z o.o. Sp. K. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na wydziale Nauk Społecznych. Współtwórca koncepcji budowy sieci salonów kosmetycznych w oparciu o projekty franczyzowe i partnerskie. Doświadczony pragmatyk i doradca biznesowy, szkoleniowiec i kreator nowych trendów w sektorze beauty.

Małgorzata Juśkiewicz
Trener Biznesu, współpracuje z przedsiębiorcami doradzając im w dziedzinach podatków, księgowości i kwestii formalnych dotyczących prowadzonych biznesów. Od roku współpracuje z Fundacją Tax Care jako wolontariusz.