26 stycznia we Wrocławiu odbędzie się bezpłatna konferencja dla osób poszukujących pomysłu na własny biznes jak również tych, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat FRANCZYZY.

Kiedy?
26 stycznia 2017
Gdzie?
Silver Conference Center Wrocław
Wrocław, ul. Plac Konstytucji 3 Maja nr 3

TC TI konferencja FRANCZYZA

Program

9.45 - 10.00
Rejestracja uczestników.
10.00 - 10.45
Jak zarobić na franczyzie, czyli biznes pod dobrą marką - Michał Skubiszewski, Pełnomocnik Zarządu, Polska Organizacja Franczyzodawców
10.45 - 11.30
Pierwsze kroki własnej firmy: o podatkach i nie tylko - Małgorzata Juśkiewicz i Łukasz Jasiński, Tax Care SA
11.30 - 11.45
Przerwa kawowa.
11.45 - 12.30
Wybór biznesu z dobrą wizytówką kluczem do sukcesu - Andrzej Noga, Tax Care SA
12.30 - 13.15
Utrzymanie jakości i standardów w rozproszonym biznesie - Artur Kołecki, Dyrektor d.s. Rozwoju, Yasumi Sp. z o.o. Sp. k.
13.15 - 13.45
Przerwa Kawowa
13.45 - 14.30
Metka firmowa, czyli o rozpoznawalności na rynku zdominowanym przez konkurencję - Anna Flaga, Prezes Zarząd, Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości

Zaproszeni prelegenci

Artur Kołecki

Dyrektor d.s. Rozwoju firmy Yasumi Sp. z o.o. Sp. K. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na wydziale Nauk Społecznych. Współtwórca koncepcji budowy sieci salonów kosmetycznych w oparciu o projekty franczyzowe i partnerskie. Doświadczony pragmatyk i doradca biznesowy, szkoleniowiec i kreator nowych trendów w sektorze beauty.

Anna Flaga-Błaszczyk
Prezes zarządu Fundacji Tax Care, Inicjatywy Wspierania Przedsiębiorczości od momentu jej powołania w 2013 roku.. Zawodowo zajmuje się wspieraniem przedsiębiorczości, m.in. poprzez prowadzenie szkoleń dla przyszłych i obecnych przedsiębiorców. Od 10 lat związana ze sprzedażą i marketingiem w branżach: HR, reklama, MICE. Na co dzień realizuje projekty z dziedziny marketingu, PR i sprzedaży. Ukończyła socjologię i zarządzanie, obecnie studiuje MBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Laureatka nagrody Polish Businesswomen Awards 2016 w kategorii rozwoju projektów i potencjału przedsiębiorczości. W trakcie działalności fundacji zorganizowała ponad 300 szkoleń, w których udział wzięło prawie 10 tys. przedsiębiorczych ludzi.
Małgorzata Juśkiewicz
Trener Biznesu, współpracuje z przedsiębiorcami doradzając im w dziedzinach podatków, księgowości i kwestii formalnych dotyczących prowadzonych biznesów. Od roku współpracuje z Fundacją Tax Care jako wolontariusz.

Partnerzy