BEZPŁATNA KONFERENCJA DLA OSÓB POSZUKUJĄCYCH POMYSŁU NA WŁASNY BIZNES

Kiedy?
17 listopada 2016
Gdzie?
Centrum Konferencyjne
Warszawa, ul. Ogrodowa 58

17 listopada w Warszawie odbędzie się bezpłatna konferencja dla osób poszukujących pomysłu na własny biznes jak również tych, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat FRANCZYZY.

W programie:
– Pierwsze kroki własnej firmy: o podatkach i nie tylko.
– Jak zaistnieć na rynku FRANCZYZY?
– Jakich błędów unikać przy zakładaniu i prowadzeniu franczyzy?
– Wizerunek marki

Program

8.30 - 9.00
Rejestracja uczestników.
9.00 - 9.45
Jak zarobić na franczyzie, czyli biznes pod dobrą marką - Arkadiusz Słodkowski, redaktor naczelny "Własny biznes FRANCHISING"
9.45 - 10.30
Pierwsze kroki własnej firmy: o podatkach i nie tylko. Małgorzata Juśkiewicz, Tax Care SA
10.30 - 10.45
Przerwa kawowa.
10.45 - 11.30
Jak ocenić wiarygodność franczyzodawcy - Michał Skubiszewski, Polska Organizacja Franczyzodawców
11.30 - 12.15
Wybór biznesu z dobrą wizytówką kluczem do sukcesu - Andrzej Noga, Tax Care SA
12.15 - 12.45
Przerwa kawowa.
12:45 - 13:30
Utrzymanie jakości i standardów w rozproszonym biznesie - Artur Kołecki, Dyrektor d.s. Rozwoju, Yasumi Sp. z o.o. Sp. k.
13:30 - 14:15
Metka firmowa, czyli o rozpoznawalności na rynku zdominowanym przez konkurencję - Anna Flaga, Prezes Zarządu, Fundacja Tax Care Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości

Zaproszeni prelegenci

Arkadiusz Słodkowski

Wydawca i redaktor naczelny miesięcznika Własny Biznes Franchising oraz portalu Franchising.pl. Jest autorem wielu artykułów na temat rynku licencji. Zarządza firmą konsultingową PROFIT system. Specjalizuje się w realizacji kampanii rekrutacyjnych dla sieci franczyzowych. Prowadzi szkolenia z zakresu biznesu na licencji na Akademii Franczyzy. Członek zarządu Polskiej Organizacji Franczyzodawców

Anna Flaga-Błaszczyk
Prezes zarządu Fundacji Tax Care, Inicjatywy Wspierania Przedsiębiorczości od momentu jej powołania w 2013 roku.. Zawodowo zajmuje się wspieraniem przedsiębiorczości, m.in. poprzez prowadzenie szkoleń dla przyszłych i obecnych przedsiębiorców. Od 10 lat związana ze sprzedażą i marketingiem w branżach: HR, reklama, MICE. Na co dzień realizuje projekty z dziedziny marketingu, PR i sprzedaży. Ukończyła socjologię i zarządzanie, obecnie studiuje MBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Laureatka nagrody Polish Businesswomen Awards 2016 w kategorii rozwoju projektów i potencjału przedsiębiorczości. W trakcie działalności fundacji zorganizowała ponad 300 szkoleń, w których udział wzięło prawie 10 tys. przedsiębiorczych ludzi.
Artur Kołecki

Dyrektor d.s. Rozwoju firmy Yasumi Sp. z o.o. Sp. K. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na wydziale Nauk Społecznych. Współtwórca koncepcji budowy sieci salonów kosmetycznych w oparciu o projekty franczyzowe i partnerskie. Doświadczony pragmatyk i doradca biznesowy, szkoleniowiec i kreator nowych trendów w sektorze beauty.

Małgorzata Juśkiewicz
Trener Biznesu, współpracuje z przedsiębiorcami doradzając im w dziedzinach podatków, księgowości i kwestii formalnych dotyczących prowadzonych biznesów. Od roku współpracuje z Fundacją Tax Care jako wolontariusz.

Partnerzy