20 października 2016
Nobel Tower, Sala Nobla
Poznań, ul. Dąbrowskiego 77A

POZNAŃ to kolejne miasto, które Fundacja odwiedzi w ramach bezpłatnych warsztatów „Biznes po Godzinach”.
W programie:
1) Dofinansowania projektów MŚP ze środków Unii Europejskiej – dotacje unijne szansą na zmianę.
2) Formy opodatkowania i zasady rozliczania kosztów w działalności gospodarczej.
3) Metka firmowa, czyli o rozpoznawalności na rynku zdominowanym przez konkurencję.
Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza.

Rejestracja uczestników.
Formy opodatkowania i zasady rozliczania kosztów w działalności gospodarczej - Tax Care SA
Dofinansowania projektów MŚP ze środków UE - dotacje unijne szansą na zmianę - Wojciech Stelmaszak
Przerwa kawowa.
Metka firmowa, czyli o rozpoznawalności na rynku zdominowanym przez konkurencję - Anna Flaga

Wojciech Stelmaszak
Od 2005 r. zajmuje się zawodowo tematyką funduszy unijnych. Autor i współautor projektów o charakterze inwestycyjnym, współfinansowanych ze środków unijnych, realizowanych przez sektor publiczny i prywatny. Manager sprzedaży, doradca ds. projektów inwestycyjnych, a następnie dyrektor regionalny ogólnopolskiej firmy konsultingowej działającej w obszarze doradztwa unijnego. Autor, współautor i trener szkoleń oraz konferencji dotyczących aplikowania o środki unijne.