27 kwietnia w Katowicach odbędzie się bezpłatna konferencja dla osób poszukujących pomysłu na własny biznes jak również tych, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat FRANCZYZY.

27 kwietnia 2017
Best Western Premier Hotel Forum Katowice
Katowice, ul. Bytkowska 1a

TC TI konferencja FRANCZYZA WROCLAW

Rejestracja uczestników.
Jak zarobić na franczyzie, czyli biznes pod dobrą marką - Arkadiusz Słodkowski, redaktor naczelny "Własny biznes FRANCHISING"
Pierwsze kroki własnej firmy: o podatkach i nie tylko - Łukasz Jasiński , Tax Care SA
Przerwa kawowa.
Wybór biznesu z dobrą wizytówką kluczem do sukcesu - Rafał Huebner, Tax Care SA
Utrzymanie jakości i standardów w rozproszonym biznesie - Artur Kołecki, Dyrektor d.s. Rozwoju, Yasumi Sp. z o.o. Sp. k.
Przerwa Kawowa
Metka firmowa, czyli o rozpoznawalności na rynku zdominowanym przez konkurencję - Anna Flaga, Prezes Zarząd, Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczośc

Arkadiusz Słodkowski

Wydawca i redaktor naczelny miesięcznika Własny Biznes Franchising oraz portalu Franchising.pl. Jest autorem wielu artykułów na temat rynku licencji. Zarządza firmą konsultingową PROFIT system. Specjalizuje się w realizacji kampanii rekrutacyjnych dla sieci franczyzowych. Prowadzi szkolenia z zakresu biznesu na licencji na Akademii Franczyzy. Członek zarządu Polskiej Organizacji Franczyzodawców

Artur Kołecki

Dyrektor d.s. Rozwoju firmy Yasumi Sp. z o.o. Sp. K. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na wydziale Nauk Społecznych. Współtwórca koncepcji budowy sieci salonów kosmetycznych w oparciu o projekty franczyzowe i partnerskie. Doświadczony pragmatyk i doradca biznesowy, szkoleniowiec i kreator nowych trendów w sektorze beauty.

Rafał Huebner
W Tax Care pracuje od 2015 roku. Od początku związany z Programem Partnerskim, pełniąc kolejno funkcję menedżera ds. kluczowych klientów biznesowych a następnie starszego menedżera ds. kluczowych klientów biznesowych. Obecnie jako z-ca dyrektora projektu, odpowiedzialny jest za obszar franczyzy – budowanie i rozwój oddziałów franczyzowych Programu Partnerskiego. Wcześniej doświadczenie zdobywał w bankowości i handlu. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Bankowej.