Warsztaty przygotowane są z myślą o osobach, które planują otworzyć firmę, jak i tych, którzy prowadzą już swoje biznesy i pragną się doszkalać w dziedzinach: sprzedaż, marketing, finanse, księgowość, networking.

29 sierpnia 2017
ANGELO BY VIENNA HOUSE KATOWICE
Katowice, ul. Sokolska 24

katowice

Wstęp: Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości
Firma w Social Mediach: Wojciech Izbicki, Nessi Sportswear
Pakiet ułatwień dla przedsiębiorców – nowy program Ministerstwa Rozwoju: Michał Janiszek, Radca Prawny
Szybko, zwinnie i na temat – sesja networkingowa: Dorota Mastalska, Arena Biznesu
Przerwa kawowa
Planowanie i organizacja - jak znaleźć czas w XXI wieku: Rafał Pawłos, Coach i Trener
Podatki w firmie a Twoje Oszczędności: Mateusz Grodecki, Marcin Gwizdek, Trenerzy Biznesu, Tax Care SA

Rafał Pawlos
Coach i Trener. W swojej codziennej pracy zajmuje się wspieraniem ludzi na wielu płaszczyznach rozwoju osobistego – począwszy od aspektów związanych z planowaniem i zarządzaniem karierą, jak również kwestiami związanymi bezpośrednio z osiąganiem rozmaitych celów Klientów. Ponad 15-letnie doświadczenia zawodowe zdobywał w strukturach biznesowych, zarówno korporacyjnych jak i w mniejszych firmach. Specjalizuje się w tematyce dotyczącej szeroko pojętych umiejętności społecznych: komunikacji interpersonalnej, motywowania i rozwoju, zarządzania i budowania zespołów, zarządzania sobą w czasie.
Dorota Mastalska
Współtwórca grupy kapitałowej działającej w wielu branżach. Twórca, a obecnie wiceprezes zarządu Areny Biznesu – ogólnopolskiej organizacji dla przedsiębiorców. Od 13 lat organizuje ogólnopolskie konferencje dla osób przedsiębiorczych i przedsiębiorców, na których uczy ludzi m.in. jak budować biznes przez relacje. Jej misją jest edukowanie ludzi z zakresu budowania biznesu opartego na relacjach w myśl zasady: „Mądrzy przedsiębiorcy współpracują, pozostali konkurują.”
Wojciech Izbicki
Człowiek, który pokolorował biegową rzeczywistość w naszym kraju. Współtwórca marki Nessi, producenta najbardziej kolorowej odzieży sportowej. Biegacz, pasjonat, przedsiębiorca, który każdego dnia udowadnia, że podejście do biznesu i klientów może być zupełnie inne – nieszablonowe, dynamiczne, oparte na słuchaniu potrzeb i reagowaniu na nie. Wraz marką Nessi pokazuje, że w Polsce można tworzyć odzież unikatową i najwyższej jakości, a dla klientów niska cena wcale nie musi być priorytetem – jeśli tylko zaoferuje im coś, co naprawdę spełnia ich oczekiwania i pozwala im się wyróżnić. Każde spotkanie z nim jest jak przygoda, bo ten człowiek inspiruje i zaraza energią
Michał Janiszek
Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in.: praktykując w kancelariach prawnych oraz w instytucjach państwowych jak sądy powszechne i prokuratury. Jako prawnik – radca prawny, specjalizuje się w prawie ubezpieczeniowym, szeroko rozumianym korporacyjnym i gospodarczym ze szczególnym uwzględnieniem spółek prawa handlowego oraz prawem cywilnym. W codziennej pracy jak również życiu osobistym kieruje się zasadą: pacta sunt servanda, która mówi, że umów należy dotrzymywać w każdym aspekcie.
Mateusz Grodecki
Posiada pięcioletnie doświadczenie w branży finansowej. Jest Trenerem Biznesu w Tax Care SA. Od 2017 roku związany z Fundacją Tax Care, gdzie prowadzi szkolenia dla przedsiębiorców z zakresu księgowości, podatków i zakładania firmy. Dzięki pracy jako wolontariusz łączy swoje dwie pasje: coaching oraz pogłębianie wiedzy w zakresie finansów i rachunkowości.
Marcin Gwizdek
Z wykształcenia prawnik i finansista. Doświadczenie zdobywał pracując jako księgowy w międzynarodowej korporacji. Jako Trener Biznesu w Fundacji Tax Care  kompleksowo pomaga osobom przedsiębiorczym w realizacji ich pomysłów na biznes. Począwszy od nadania pomysłom rzeczywistej formy biznesplanu, przez pozyskanie finansowania, wprowadzenia firmy na rynek i policzenia zysków z działalności.