Warsztaty przygotowane są z myślą o osobach które planują otworzyć firmę, jak i tych, którzy prowadzą już swoje biznesy i pragną się doszkalać w dziedzinach: sprzedaż, marketing, finanse, księgowość, networking.

06 lipca 2017
Scandic Hotel
Gdańsk, ul. Podwale Grodzkie 9

gdańsk

Facebook Marketing - efektywna konfiguracja fan page’a: Marek Baron, Prezes Zarządu, Marketing Beauty
Podatki w firmie a Twoje Oszczędności: Michał Górniak i Mikołaj Cybulski, Tax Care SA
Jak nie pracować 24h na dobę?: Marta Woźny-Tomczak, Personia
Przerwa kawowa
Pakiet ułatwień dla przedsiębiorców: Michał Janiszek, radca prawny.
Metka firmowa, czyli o rozpoznawalności na rynku zdominowanym przez konkurencję - Anna Flaga, Prezes Zarząd, Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości

Marek Baron
Od ponad 15 lat pomaga efektywnie wykorzystywać narzędzia informatyczne i marketingowe dla rozwoju biznesowego Klientów i partnerów z którymi współpracuje. Założyciel i Prezes firmy All4business skupiającej w sobie takie marki jak: All4business, Marketing Beauty, Zakupy na obcasach. Twórca skutecznych strategii marketingowych, biznesowych i sprzedażowych. Zajmuje się również optymalizacją procesów w firmach i projektowaniem rozwoju biznesów swoich Klientów.
Michał Janiszek
Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in.: praktykując w kancelariach prawnych oraz w instytucjach państwowych jak sądy powszechne i prokuratury. Jako prawnik – radca prawny, specjalizuje się w prawie ubezpieczeniowym, szeroko rozumianym korporacyjnym i gospodarczym ze szczególnym uwzględnieniem spółek prawa handlowego oraz prawem cywilnym. W codziennej pracy jak również życiu osobistym kieruje się zasadą: pacta sunt servanda, która mówi, że umów należy dotrzymywać w każdym aspekcie.
Marta Woźny-Tomczak
Jest autorką książki "Własny biznes - jak dojść do sukcesu", a także blogerką. Na swoim blogu www.JakProwadzicWlasnaFirme.pl udziela porad nt. przedsiębiorczości, zarządzania zespołem, zatrudniania ludzi i technik sprzedażowych. Posiada ponad 11-letnie doświadczenie sprzedażowe i trenerskie. Od 9 lat z sukcesem prowadzi własną firmę doradczo - szkoleniową Personia. Współpracuje z największymi firmami w Polsce i za granicą, a także czynnie wspiera sektor MSP. Z wykształcenia psycholog, z zamiłowania praktyk biznesu.