Dzień Kobiet Biznesu to bezpłatne warsztaty dedykowane przedsiębiorczym paniom. Zapraszamy zarówno panie, które chcą efektywnie rozwijać swoje firmy, jak i te, które dopiero planują założyć swój pierwszy biznes.

16 marca 2017
Budynek Warsaw Trade Tower, piętro nr 35
Warszawa, ul. Chłodna 51

TC TI dzien kobiet biznesu 2017 LUTY 750x422

Facebook Marketing - efektywna konfiguracja fan page’a: Marek Baron, Prezes Zarządu, Marketing Beauty
10 błędów jakie popełniamy w sprzedaży: Natalia Kościuk, Pracownia Biznesu
Szybko, zwinnie i na temat – sesja networkingowa: Dorota Mastalska, Arena Biznesu
Przerwa kawowa
Profil publiczny - jak stworzyć profesjonalne CV w sieci i zwiększyć swoją rozpoznawalność: Emilia Bartosiewicz, Prezes Zarządu Lady Business Club, Redaktor naczelna portalu ladybusiness.pl
Kobiety w biznesie - historia sukcesu: Katarzyna Dubicka i Marta Krusiewicz, Partner Tax Care SA
Losowanie Nagród

Dorota Mastalska
Współtwórca grupy kapitałowej działającej w wielu branżach. Twórca, a obecnie wiceprezes zarządu Areny Biznesu – ogólnopolskiej organizacji dla przedsiębiorców. Od 13 lat organizuje ogólnopolskie konferencje dla osób przedsiębiorczych i przedsiębiorców, na których uczy ludzi m.in. jak budować biznes przez relacje. Jej misją jest edukowanie ludzi z zakresu budowania biznesu opartego na relacjach w myśl zasady: „Mądrzy przedsiębiorcy współpracują, pozostali konkurują.”
Marek Baron
Od ponad 15 lat pomaga efektywnie wykorzystywać narzędzia informatyczne i marketingowe dla rozwoju biznesowego Klientów i partnerów z którymi współpracuje. Założyciel i Prezes firmy All4business skupiającej w sobie takie marki jak: All4business, Marketing Beauty, Zakupy na obcasach. Twórca skutecznych strategii marketingowych, biznesowych i sprzedażowych. Zajmuje się również optymalizacją procesów w firmach i projektowaniem rozwoju biznesów swoich Klientów.
Natalia Kościuk
Założycielka Pracowni Biznesu – firmy doradzającej małym i średnim firmom w zakresie sprzedaży i marketingu. Z wykształcenia hungarystka i manager sportowy–to niecodzienne połączenie pozwoliło jej zdobywać unikatowe doświadczenia przy międzynarodowych projektach marketingowych. Za najciekawsze osiągnięcie zawodowe uważa prowadzenie projektów reklamowych dla sponsorów UEFA EURO 2016 w Polsce i na Ukrainie. Pracowała z firmami z sektorów takich jak paliwowy, finansowy, FMCG, motoryzacyjny.
Emilia Bartosiewicz
Ekspert budowania osobistej marki w internecie. Wspólnik w spółce Business Unlimited, prezes Lady Business Club, twórczyni i redaktor naczelna portalu www.ladybusiness.pl, współtwórczyni Akademii Marki z Klasą. Zamienia anonimowość w rozpoznawalność. Wspiera przedsiębiorców, szczególnie w obszarze social media, PR, tożsamości internetowej. Doradza w prezentowaniu marki w sieci w odpowiednich kanałach. Zafascynowana nowymi technologiami, social media, wszelkimi działaniami PR-owymi wspierającymi przedsiębiorcę w dotarciu do jak najszerszego grona potencjalnych klientów. Wierzy, że budowanie osobistej marki osobistej przynosi niezwykłe efekty, które przekładają się na promowanie firmy i zdobywanie nowych klientów.